Czarni Jasło-Unia Nowa Sarzyna 3:0

W zaległym meczu jaki dzisiaj nasi zawodnicy rozegrali z drużyną Unii Nowa Sarzyna Czarni odnieśli pierwsze zwycięstwo w tegorocznych rozgrywkach. Chłopcy podeszli do tego spotkania podbudowani bardzo dobrym mecze z Leżajskiem,który kosztował ich sporo sił. Mecz przez cały przebieg miał jednostronny charakter i stroną dominującą był zespół jasielski. Do przerwy prowadziliśmy po bramkach Kacpra Cyrulika i Macka Samborskiego. Po przerwie trzecią bramkę dołożył Sebastiana Ratuszniak i spotkanie zakończyło się wynikiem 3:0 dla Nas. Ta wygrana sprawiła ogromną radość chłopcom oraz ich rodzicom i opiekunom oraz zgromadzonym kibicom. Oby dobra passa była kontynuowana w kolejnych spotkaniach. Chłopcy coraz lepiej się rozumieją ze sobą i czują boisko oraz specyfikę gry na dużym boisku .Oczywiście nie uniknęliśmy błędów a najwięcej pretensji po dzisiejszym spotkaniu można mieć do skuteczności. Niektórych sytuacji wstyd było nie zakończyć bramką a jednak tak się w wielu przypadkach zdarzyło. Każdy mecz to nowe doświadczenia i oby z dzisiejszego chłopcy wyciągnęli wnioski że brak koncentracji przez cały mecz może mieć decydujące znaczenie na wynik końcowy. Cały czas musimy przede wszystkim pracować nad kondycją i szybkością bo w tych elementach jest bardzo dużo do zrobienia. Dzisiaj się chłopcy cieszyliśmy a w czwartek zapraszamy wszystkich na trening i pracujemy dalej aby ta nasza gra wyglądała jeszcze lepiej i dawała Nam wszystkim dużo radości.

Skład drużyny: Sokołowski, Pietrusiak, Zabadala, Domasławski, Więcek, Tusiński, Ratuszniak, Budziak, Sieńkowski, Wojnar, Samborski,Pierzchała, Michalski, Pietrzak, Cyrulik.