Wysoka przegrana

Ekoball Sanok- Czarni Jasło

Na mecz do drużyny lidera grupy jechaliśmy z mocnym postanowieniem powalczenia o niespodziankę. Wiedząc ze sanocka drużyna strzela bardzo dużo bramek w meczach ustawienie tego dnia mieliśmy typowe defensywne z próba gry z kontry. Do dyspozycji trenera byli wszyscy zgłoszeni chłopcy co jeszcze bardziej utwierdzało nas w przekonaniu ze damy radę. Przeciwnik brutalnie zweryfikował nasze plany jednak już na samym początku a potem z minuty na minutę było coraz gorzej. Był to mecz praktycznie do jednej bramki (choć i nam udało się strzelić gola po strzale Macka Samborskiego, okazało się że z pozycji spalonej).Wynik 4:0 do przerwy dla przeciwnika, który raz za razem w indywidualnych akcjach odnajdywał drogę do naszej bramki jest sprawiedliwy. Po przerwie już przy pierwszym kontakcie z piłką naszego obrońcy tracimy kolejna bramkę i chłopcy kompletnie załamują się. Co gorsza urazów doznają kolejno, Jurkowski, Tusiński i Sieńkowski co eliminuje ich z dalszej gry. Mecz kończy się wynikiem 11:0 dla Ekoballu a podsumowaniem dzisiejszej gry są słowa wypowiedziane w szatni przez naszych zawodników: żenada, wstyd, kompromitacja, przedszkole.

Bez pełnego zaangażowania, woli walki, zadziorności i odwagi w grze nie uda się Nam nadrobić zaległości jakie ta drużyna ma w stosunku do czołówki. Nie poddajemy się i mimo takiego występu Musimy uwierzyć w swoje siły i powolutku budować zespół, który być może kiedyś będzie mógł zagrać jak równy z równym z takimi drużynami jak ta z Sanoka choć w tej chwili dzieli nas od nich przepaść wydawać by się mogło nie do przeskoczenia pod każdym względem. Dobrze to określił na dzień dzisiejszy jeden z naszych zawodników, My jesteśmy w przedszkolu i zaczynamy się uczyć gry w drużynie budowanej praktycznie od podstaw po odejściu do Krosna : Smolenia, Płocicy, Berkowicza, Potery, Filipaka, Wanata. Atmosfera jest, ludzie sprzyjający i pomagający tej ekipie są, powolutku będziemy walczyć o lepsze jutro. Damy rade chłopaki bo jak mówi przysłowie Co Nas nie zabije to Nas wzmocni!

Drużyna wystąpiła w składzie: Sokołowski,Bal,Domasławski,Zabadała,Budziak,Bal,Wojnar,Więcek,Ratuszniak,Cyrulik,Tusiński,Sieńkowski,Pietrzak,Jurkowski,Samborski,Pierzchała,Michalski