Wygrana w Jarosławiu

JKS Jarosław - Czarni 1910 Jasło 1: 2

W upalną sobotę graliśmy w Jarosławiu z tamtejszym JKS. Do dyspozycji trenera było tylko 12 zawodników co bardzo smuci. Od początku zaznaczyła się nasza przewaga i już w 12 minucie cieszyliśmy się z prowadzenia po strzale z ponad 30 metrów Adriana. Strzelona bramka dodała jeszcze skrzydeł naszej drużynie ,która tego dnia walczyła z niesłychana ambicją. Tuż przed przerwą po stracie piłki przez naszego bocznego pomocnika tracimy bramkę. Nie najlepiej zachował się też w tej sytuacji nasz bramkarz. Mimo utraty gola, druga połowa przebiega nadal pod nasze dyktando. W 60 minucie po kolejnym rajdzie i minięciu kilku zawodników oraz bramkarza bramkę jak się okazuje zwycięską strzela Dominik. Do końca meczu mamy jeszcze kilka okazji do podwyższenia prowadzenia ale nie udaje się nam to i mecz kończy się wynikiem 2:1 dla Nas. Cieszy waleczność i ambicja zespołu przez cały mecz mimo afrykańskich upałów . Smuci fakt ze dwóch naszych zawodników Kuba i Mateusz doznali kontuzji i ich występ z Sanokiem jest wykluczony. Wracajcie chłopaki do zdrowia.

Skład: Pietrusiak, Budziak, Pietrzak, Jurkowski,Tusiński, Zabadała, Sieńkowski, Czech, Wojnar, Więcek, Pierzchała, Piątkowski.