SMS Jarosław - JKS Czarni Jasło

Mecz się nie odbył. Sędziowie odgwizdali walkowera dla gospodarzy ze względu na nasza nieobecność na stadionie w Pełkini. W poniedziałek przedstawiciel klubu Czarni Jasło będzie interweniował w siedzibie PZPN w Rzeszowie,bo delikatnie mówiąc ktoś zachował się bardzo niepoważnie. Dziękuje wszystkim chłopcom,którzy pojechali dzisiaj na bardzo długi wyjazd poświęcając całą sobotę i szkoda ze nie mieli możliwości rozegrać normalnego meczu pomimo tego ze na wyznaczony stadion zameldowaliśmy się na pół godziny przed terminem rozpoczęcia meczu. Przegrywać,wygrywać czy remisować powinno się na boisku.

Na wyjeździe obecni:

Sokołowski,Zabadała,Wojnar,Samborski,Pietrusiak,Więcek,Michalski,Bal,Pierzchała,Sieńkowski,Cyrulik,Pietrzak