Remis z liderem.

W dniu dzisiejszym w ramach 12 kolejki rozgrywek,gościliśmy u siebie drużynę Ekoballu Sanok.

Po blamażu w niedzielę z Unią Nowa Sarzyna,chłopcy podeszli do meczu bardzo skoncentrowani, wznieśli się na wyżyny swoich umiejętności i urwali punkty faworytowi rozgrywek remisując 0:0.

W tym spotkaniu zagraliśmy w nowym ustawieniu pięcioma obrońcami i jednym napastnikiem i był to przysłowiowy strzał w dziesiątkę. Agresywna gra pressingiem na całym boisku od pierwszych minut meczu zaowocowało sensacyjnym wynikiem. W pierwszej połowie nastawieni na grę z kontry mieliśmy 4 sytuacje z czego niestety trzy razy przytrafił się nam spalony gdy wychodziliśmy sam na sam z bramkarzem. Sanok nie radził sobie z tak agresywną grą i nie stworzył sobie żadnej sytuacji do strzelenia bramki. Po zmianie stron kontynuowaliśmy swoją grę,ostrożną ale zarazem bardzo konsekwentną. Przy odrobinie szczęścia mogliśmy wygrać ten mecz gdyby Dominik Czech zachował więcej zimnej krwi pod bramka rywala. Ekoball także mógł w ostatnich minutach strzelić bramkę ale na przeszkodzie stanął najpierw Karol Cyran wygrywając pojedynek sam na sam z najlepszym zawodnikiem przeciwnika a w ostatniej minucie kapitalną interwencja popisał się Michał Sokołowski. Remis jest wynikiem zasłużonym acz dla niektórych zapewne niespodziewanym. Mecz z Unią potraktowaliśmy jeszcze w autokarze wracającym z Nowej Sarzyny jako wypadek przy pracy i coś co więcej się już nie powtórzy a dzisiaj zagraliśmy kapitalne spotkanie pod względem wolicjonalnym i taktycznym. Wszyscy chłopcy bez wyjątku dali z siebie wszystko co mogli i za to im bardzo dziękuje. Cieszy wzrastająca kadra chłopców dzięki czemu wzrasta rywalizacja na treningach i meczach mistrzowskich. Brawo Chłopaki!