Inauguracja rocznika 2004

Przegraną 4:2 zakończyła się inauguracja sezonu ligowego drużyny trampkarzy młodszych Czarnych Jasło z Spartą Leżajsk. Początek spotkania to ciekawa,szybka gra obu drużyn. W tym czasie bramkarz gości znalazł się kilkukrotnie w opałach. Po strzale Adriana Więcka w 17 minucie w tylko sobie wiadomy sposób wybił piłkę zmierzająca w samo okienko bramki. W 17 minucie na indywidualna akcje decyduje się Maciej Samborski i mimo faulu z tyłu oddaje strzał zakończony bramką. Niestety sędzia nie uznaje jej twierdząc że w walce o piłkę pomógł sobie ręką. Gdy wydaje się że bramka dla jaślan jest tylko kwestia czasu w 27 minucie pomocnik drużyny z Leżajska wyprowadza swój zespół na prowadzenie. Czarni nie załamują się i 3 minuty później po dośrodkowaniu Samborskiego z rzutu rożnego Dawid Domasławski strzela nie do obrony. Do przerwy mamy wynik 1:1. Zaraz po przerwie tracimy bramkę. Niewiele potem kolejną. W tym momencie gry nie potrafimy skonstruować żadnej akcji zakończonej strzałem. Kolejna bramka dla gości z rzutu karnego i mamy wynik 4:1 .W ostatnich minutach spotkania chłopcy otrząsnęli się już z przewagi gości i w 69 minucie Samborski strzela zza pola karnego nad interweniującym bramkarzem. Chwilę później sędzia główny kończy mecz. Zabrakło sił na dwie równe połowy. Drużyna dopiero jest na początku budowy ale mimo to pochwalić należy wszystkich chłopców za wolę walki od początku do końca mimo znacznej przewagi wzrostowej i siłowej przeciwnika.