2 kolejka spotkań JKS Jarosław vs JKS2004 - relacja

W sobotnie popołudnie drużyna Czarnych wybrała się na swój drugi mecz ligowy do odległego Jarosławia. Po męczącej i długiej drodze trzeba było powalczyć z wyżej notowanym rywalem. Pierwsza połowa to bardzo dobra gra całej drużyny, która pomimo osłabień personalnych w 100% zrealizowała założenia przedmeczowe. Próbowaliśmy innego ustawienia i przyniosło to zamierzony efekt. Pierwsze 20 minut to całkowita dominacja na boisku i brak szczęścia, a także nieskuteczność naszych chłopców. Potem gra się wyrównała a w 32 minucie po jednym z niewielu błędów tracimy bramkę po kontrze rywali. Druga połowę zaczynamy od błędu w środkowej strefie boiska i rywale ponownie trafiają do naszej siatki. Powoli dochodzimy do gry jaką prezentowaliśmy przed przerwą i jesteśmy częściej w posiadaniu piłki, podania są dokładne, walka trwa na całego, żaden z zawodników nie odpuszcza. Nadal poprzez ogromna przewagę siłową i fizyczna zawodników z Jarosławia nie udaje się nam strzelić bramki, a w kilku sytuacjach wynik ratuje bramkarz miejscowych. Po kolejnej kontrze tracimy trzecia bramkę i powolutku tracimy wiarę w wygraną.Jeszcze dwa razy po identycznych akcjach Jarosław trafia do naszej bramki i kończymy mecz ulegając przeciwnikowi 5:0. Wynik wysoki ale gra w wielu momentach bardzo dobra za co po meczu trener wszystkich zawodnikom bez wyjątku podziękował. Jeszcze tylko ponownie długi powrót do Jasła i o 22.30 meldujemy się z powrotem na Śniadeckich 15.