JKS Czarni 1910 Jasło - Unia Nowa Sarzyna

JKS Czarni 1910 Jasło - Unia Nowa Sarzyna 5 : 0

bramki:5min.Więcek,22 min. Piątkowski , 35 min. Czech , 37 min. Czech,69 min. Czech .

Do meczu z Nową Sarzyną przystąpiliśmy po wygranej we wtorek z Jarosławiem. Zespół gości zajmował ostatnią pozycję przed tym meczem ale nie można żadnego rywala lekceważyć co goście udowodnili nam na jesieni gdy pokonali nas wyraźnie. Od początku jednak Czarni wyszli zdeterminowani aby wygrać i pokazać dobrą piłkę. Już w 5 min. Adrian wykończył składna akcję zespołu uderzając z bliska pod poprzeczkę i było 1:0 . W 16 minucie Adrian huknął jak z armaty z ponad 20 metrów ale piłka uderzyła w poprzeczkę po czym odbiła się od linii bramkowej i wyszła w pole. Ataki nasze nie słabły. W 22 min. Eryk w swoim stylu pokonał bramkarza wykańczając dośrodkowanie z rzutu rożnego. Na kolejna bramkę czekaliśmy do 35 min. kiedy to Dominik pokonał bramkarza gości w sytuacji sam na sam kierując piłkę obok wychodzącego zawodnika .Po przerwie nadal byliśmy stroną atakującą jednak szczęście sprzyjało Nowej Sarzynie. Po strzałach Eryka piłka trafia w słupek a w kilku innych sytuacjach bramkarz gości ratował swój zespół wspaniałymi interwencjami. W ostatniej minucie meczu miała miejsce najładniejsza akcja,po kilku składnych podaniach piłkę otrzymuje Dominik i w swoim stylu wychodzi na szybkości sam na sam i podcinając piłkę nad bramkarzem ustala wynik meczu na 5:0. Wszyscy chłopcy zagrali na bardzo dobrym poziomie. Niestety po raz kolejny nie mogliśmy skorzystać z wszystkich zawodników bo dzień wcześniej zachorował Kacper i musiał zostać w domu. Mam nadzieję że za tydzień w meczu z Leżajskiem zdrowi i gotowi do gry będą już wszyscy zawodnicy.

Skład drużyny: Pietrusiak,Bal,Pietrzak,Budziak,Piątkowski,Więcek,Tusiński,Zabadała,Pierzchała,Wojnar,Sieńkowski,Ratuszniak,Czech,Jurkowski,Domasławski.