Czarni Jasło – Sparta Leżajsk 0:2

Niestety to był bardzo nieudany mecz naszych zawodników. Pierwsze minuty wskazywały że w tym meczu będziemy dominować i mamy szansę na dobrą grę i wynik. Po 15 minutowej przewadze do głosu doszli jednak goście. Mimo że znamy ich styl gry i trener wskazywał słabe i mocne strony przeciwnika nie byliśmy w stanie dorównać im szybkością,indywidualnymi umiejętnościami technicznymi i stylem gry. Na nasze strzały Leżajsk odpowiadał szybkimi kontrami. Po jednej z nich w wyniku nieporozumienia między zawodnikami z linii obrony napastnik z Leżajska znalazł się w sytuacji sam na sam i nie zmarnował prezentu. Po przerwie mimo wskazówek trenera zagraliśmy jeszcze gorzej. Mnożyły się niecelne podania,brak krycia,wzajemne pretensje oraz braki kondycyjne a zwłaszcza szybkościowe. Mieliśmy swoje sytuacje min. Dominik Czech znalazł się w idealnej sytuacji z bramkarzem gości ale skiksował z 3 metrów. Po kolejnej kontrze goście zdobyli druga bramkę i chłopcy stracili wiarę w osiągniecie dobrego rezultatu. Po jedynym w całym meczu mocnym i celnym strzale oddanym przez Adriana piłka trafiła w poprzeczkę i to było wszystko na co dzisiaj stać było zespół Czarnych. Szkoda szczególnie że po dwóch wygranych meczach i bardzo dobrym spotkaniu w Sanoku wydawało się że Nasza drużyna w końcu zaczęła wierzyć w swoje możliwości. Teraz tydzień treningów i wyjazd na mecz do lidera. Przed sezonem wiedzieliśmy że nie mamy w zespole chłopców, którzy sami potrafią poderwać resztę ekipy do walki bądź też swoimi umiejętnościami technicznymi zrobią tak zwana różnice w grze. Dzisiejszy mecz pokazał jak wiele brakuje nam do najlepszych i jak dużo pracy przed wszystkimi. Wychodzi podejście niektórych zawodników do zajęć treningowych oraz nieobecność na nich. Przytrafiały się nam seryjnie najprostsze błędy, które na tym poziomie nie powinny już im się zdarzać.

Skład zespołu: Pietrusiak,Budziak,Tusiński,Pietrzak,Więcek,Piątkowski,Domasławski,Pierzchała, Wojnar,Jurkowski,Sieńkowski,Czech,Zabadała,Tusiński,Cyrulik.